Villa Boztaş Kayaköy

Villa Boztaş Kayaköy
8 Kişilik 4+1 Oda 4 Banyo
4 Single Yatak 2 Double Yatak Özel Havuzlu
REZERVASYON YAP

Bilgiler

VİLLA BOZTAŞ – FETHİYE / KAYAKÖY
Villa Boztaş, Fethiye Kayaköy’de yer alan 2019 yılında turizme sunulan mimarisiyle ve kaliteli donanımıyla öne çıkan çok güzel bir evdir. Oldukça geniş bir çim bahçeye sahip olan evimizin L şeklinde müstakil yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzun ebatları evin ön kısmında 11mx3m evin yan tarafında ise 7,5 mx3 m’dir. Havuzun evin giriş kısmındaki 2,5m x2m’lik bölümünde jakuzi özelliği de bulunmaktadır . Bahçesinde salıncak, damla salıncak ve hamak gibi birçok keyfini sürebileceğiniz mobilya yer almaktadır. Bu yüzme havuzu dışarıya karşı tam korunaklıdır ve muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için çok idealdir.

Bu özel villamızda toplam 4 adet yatak odası bulunmaktadır. İki tek kişilik yatağın bulunduğu oda üst katta yer almakta ve ayrıca yine üst katta oldukça geniş bir alana sahip içerisinde 1 adet çift kişilik yatak ve oda içerisinde jakuzide bulunan ebeveyn yatak odası bulunmaktadır. Üçüncü yatak odası da alt katta yer almakta ve içerisinde 1 adet çift kişilik yatak, odada jakuzi, TV ve banyo bulunmaktadır. Dördüncü yatak odası içerisinde iki adet tek kişilik yatak ve, ebeveyn banyosu, klima ve TV yer almaktadır. Villa Boztaş siz misafirlerimiz için unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır.

Sevdiklerinizle beraber özel bir tatil geçirmek için Villa Boztaş’ı tüm misafirlerimize tavsiye ederiz.

Villamızda ayrıca şömine bulunuyor olup, kullanmak isteyen misafirlerimiz için, ücret karşılığında çuval ile odun temin edilebilmektedir

 

Rezervasyon Takvimi DOLU / BOŞ

Mesafe Cetveli

Market 1 KM
Restaurant 1.5 KM
Toplu Taşıma 1 KM
Deniz 7 KM
Havalimanı 65 KM
En Yakın Merkez 7.5KM

Rezervasyon Hattı

Rezervasyon Formu


Rezervasyon İşleminde Whatsapp ile Müşteri Temsilcimize Yönlendirileceksiniz.

Fiyatlar / Min 7 Gece

Tablodaki Ücretler 1 Gece Konaklama Ücretidir. Bu kiralama hizmetini en az 7 gece olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Min 7 Gece
Gecelik: 0.00
Haftalık: 0.00

Fiyata Dahil Hizmetler

Elektrik Kullanımı
Su Kullanımı
Tüpgaz Kullanımı
Havuz Bakımı
Bahçe Bakımı
Giriş Temizliği

Anahtar Kelimeler