Villa Ünver 2 Ovacık/Ölüdeniz

Villa Ünver 2 Ovacık/Ölüdeniz
8 Kişilik 4+1 Oda 3 Banyo
2 Single Yatak 3 Double Yatak Özel Havuzlu
REZERVASYON YAP

Bilgiler

Villa Ünver 2;

Fethiye’nin Ovacık mevkiinde yer almaktadır. Lüks ve Modern mimarisiyle öne çıkan bu evimiz gelecek misafirlere unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır.

Özenle döşenmiş ve Ölüdeniz’e araç ile yaklaşık 10 dakikalık mesafede bulunan evimiz 4 adet yatak odası bulunan villamızın 3 odasında özel banyosu bulunmaktadır. Birinci ve ikinci yatak odası içerisinde birer adet çift kişilik yatak, televizyon ve klima mevcuttur. Üçüncü yatak odası içerisinde iki adet tek kişilik yatak, ebeveyn banyosu, televizyon ve klima yer almaktadır. Dördüncü yatak odasında da bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır Ortak alanda açık mutfak salon, klima ve TV mevcuttur.

Ayrıca gece hayatının hızlı olduğu Hisarönü mevkiine de yakın konumda bulunan villamız eğlenceli tatil fırsatı için sizi bekliyor.

Bu evimizin yan tarafında Villa Ünver 1 yer almaktadır. Takvimlerinde müsaitlik olduğu takdirde villaları aynı anda kiralama imkanınız bulunmaktadır.

Not : Villamızda 7 gece altı konaklama yapılmamaktadır.

Not 1: Kısa konaklamaların altındaki tüm rezervasyonlarda 2.000,- TL ekstra temizlik ücreti tahsil edilmektedir.

Not 2: Havuz ısıtması talep edilmesi durumunda günlük 1500,-TL (Döneme göre değişiklik gösterebilir) karşılığında kullanılabilmektedir. villaya girişlerinden 3 gün önce iletişim kişisi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. İç havuzun ebatları 4 m x 7 m derinliği 150 cm’dir. Havuz ısıtması isteyen misafirlerimizden 1000 ,-TL günlük ücret talep edilmektedir.

Not 3: Villamızda sauna mevcuttur.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Genel Not 2: Villamızın bulunduğu konum Ovacık- Hisarönü mevkiinde dönem dönem bölgesel alt yapı çalışması yapılabilmektedir. Bu çalışmadan dolayı bölgesel su ve elektrik kesintisi yaşanabilmektedir.

Hasar Depozitosu : Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte bir kira bedeli depozito alınmaktadır. Depozito, kırık dökük, zarar ziyan, kayıp gibi herahangi bir problem olmadığında villa çıkışında iade edilmektedir.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

Oda ve banyo bilgileri

   Salon : Klima, TV
   1. yatak odası : 1 çift kişilik yatak, WC + Duş, Klima, TV
   2. yatak odası : 1 çift kişilik yatak, WC + Duş, Klima, TV
   3. yatak odası : 2 tek kişilik yatak, WC + Duş, Klima, TV
   4. yatak odası : 1 çift kişilik yatak

Rezervasyon Takvimi DOLU / BOŞ

Mesafe Cetveli

Market 1 KM
Restaurant 2 KM
Toplu Taşıma 1 KM
Deniz 5 KM
Havalimanı 60 KM
En Yakın Merkez 7. 5 KM

Rezervasyon Hattı

Rezervasyon Formu


Rezervasyon İşleminde Whatsapp ile Müşteri Temsilcimize Yönlendirileceksiniz.

Fiyatlar / Min 7 Gece

Tablodaki Ücretler 1 Gece Konaklama Ücretidir. Bu kiralama hizmetini en az 7 gece olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

1.4.2024-14.6.2024
Min 7 Gece
Gecelik: 14300.00
Haftalık: 100100.00
15.6.2024-15.9.2024
Min 7 Gece
Gecelik: 20000.00
Haftalık: 140000.00
16.9.2024-30.10.2024
Min 7 Gece
Gecelik: 14300.00
Haftalık: 100100.00

Konum / Ovacık

Büyütmek Haritayı Tıklayın.

Fiyata Dahil Hizmetler

Elektrik Kullanımı
Su Kullanımı
Tüpgaz Kullanımı
Havuz Bakımı
Bahçe Bakımı
Giriş Temizliği

Anahtar Kelimeler